O mnie#

O sobie samym... hmm... pisać nie lubię. Jestem absolwentem Politechniki Radomskiej (kierunek Elektrotechnika). Po obronie czuję niedosyt, aktualnie poszukuje nowych wyzwań. Tytuł magistra w dzisiejszych czasach stał się przereklamowany.

W wolnych chwilach poświęcam się moim pasjom, ze szczególnym naciskiem na myrmekologię i akwarystykę. Są to znakomite środki odstresowujące w dzisiejszym zabieganym świecie. Obserwacja przyrody sprawia mi dużą frajdę, oto moi podopieczni (starzy i obecni) w całej okazałości. W przyszłości zamierzam sprowadzić "australijskie piękności" widoczne w logo witryny.

Z innych uprzyjemniaczy lubię pokopać piłkę, poprzenosić trochę żelastwa i odwalić pare kilometrów moją ulubioną trasą na Potoku. Czasami drażnię lokatorów brzdękoleniem na gitarce, ale bez większych sukcesów.

Ostatnim elementem moich zainteresowani stało się tworzenie stron internetowy oraz pogłębianie wiedzy z zakresu programowania. Sam się zastanawiam, dlaczego tak późno wystartowałem, pomimo że komputer i Internet w moim domu był od najmłodszych lat. Najbliższe cele to zgłębienie wiedzy na temat takich języków jak HTML, XHTML, DOM, JavaScript, Ajax, PHP i SQL. Oczywiście wszystko w celach rekreacyjnych, z zachowanie zdrowego rozsądku, całość traktuję jako swoistą rozrywkę umysłową.

Efekty przyswajanych technologii możecie obserwować czytając tę stronę. Nie jestem ekspertem od IT, wykształciłem się w innym kierunku, mam nadzieję, że moja praca zostanie doceniona.

W wirtualnym świecie najczęściej ukrywam się pod nickiem Spirit (lub SpiritRKS1910). Pojawiam i udzielam się na niewielu forach, portale społecznościowe omijam szerokim łukiem. Szczerze powiedziawszy mamy przesyt informacji elektronicznej skutecznie zniechęcający do światowej pajęczynki.

Pasek społecznościowy

SPIS TREŚCI AKTUALNEJ STRONY

O mnie (H1)