Wsparcie serwisu#

Jeśli umieszczone tutaj materiały uważasz za przydatne i chcesz aby były dostępne jak najdłużej to rozważ przekazanie drobnej kwoty na pokrycie kosztów związanych z dalszym prowadzeniem witryny (serwer i domena). Ze względu na nieciekawą sytuację gospodarczą w kraju i ciągle rosnące koszta każde wsparcie będzie mile widziane (nawet to symboliczne). Wpłaty można dokonać na trzy poniższe sposoby:

Żadna inna forma płatności (niż ta podana powyżej) nie jest obsługiwana przez właściciela serwisu webref.pl i powinna zostać zignorowana (nie daj się nabrać na jakiś drobnych oszustów)!

Cała zgromadzona kwota zostanie przeznaczona na długoterminowe opłacenie serwera/domeny (na kilka lat wprzód). Osobiście wolałbym uniknąć ponownej migracji na jakieś darmowe rozwiązanie, co zwykle wiąże się z samymi problemami (szczegóły). Już nie wspomnę o utracie/spadku całego pozycjonowania w wyszukiwarce Google, które na dzień dzisiejszy jest na akceptowalnym poziomie.

Przy darmowym prowadzeniu serwisu i obecnie ponoszonych kosztach wsparcie od osób trzecich staje się koniecznością. W przeciwnym razie jakość dostarczania informacji może drastycznie spaść (użycie darmowego i nietrwałego rozwiązania), a w skrajnym przypadku całość może zniknąć z Sieci na zawsze (ciągłe migrowanie zniechęca do dalszej pracy nad projektem). Z tego powodu zachęcam wszystkich do dołożenia drobnej cegiełki także od siebie, aby zgromadzony tutaj materiał posłużył nam wszystkim jeszcze przez bardzo długi czas.

Stan ważności kluczowych usług#

Aktualna lista wspierających#

Jeśli po wykonaniu wpłaty chciał(a)byś się znaleźć na poniższej liście to daj znać (ustalimy szczegóły umieszczanych informacji).

Pasek społecznościowy

SPIS TREŚCI AKTUALNEJ STRONY

Wsparcie serwisu (H1) Stan ważności kluczowych usług (H2) Aktualna lista wspierających (H2)