The Crims - poradnik dla każdego#

Ta część serwisu zawierać będzie garść porad dotyczących internetowej gry The Crims. Nie jest to żaden portal, vortal ani inny "ortal". W moim serwisie nie znajdziesz pola do logowania. Wszystko co umieszczę będzie dostępne dla każdego bez specjalnych uprawnień.

Tym razem zaprezentuje jedynie kilka poradników, aktualne kalkulatory oraz starsze teksty z poprzedniego tutoriala. Wszystkie skrypty zostały rozbudowane o nowe opcje, zoptymalizowane i przetestowane pod aktualną rundę. Dział ten posłuży mi jedynie za reklamę, jeśli ktoś jest zainteresowany tego typu zabawkami może się ze mną kontaktować.

Obecnie powrotu do rozgrywki nie planuję, sama gra straciła swój dawny klimat. Nic się nie ostało, Szwedzi zniszczyli świetną grę, w której przyjemnie spędzałem wolny czas. Współczuje tym, którzy jeszcze nie wyrwali się z "nałogu".

Jeśli mogę komukolwiek doradzić coś mądrego zrobię to właśnie teraz. Nie graj w THE CRIMS, nie graj w żadną grę online. Znajdź sobie ciekawsze zajęcie, z którego będziesz miał jakiś pożytek. Pucharkami w profilu nie zrobisz większego wrażenia na nikim, zacznij sam zarabiać a nie pompować kieszenie innym.

Większość materiałów kierowana jest dla osób początkujących. Myślę, że i bardziej doświadczeni gracze znajdą coś dla Siebie (przede wszystkim mam na myśli "dopalacze").

Prawdę powiedziawszy miałem nie wracać do tematu The Crims. Okazało się jednak, że materiały, które umieściłem w starym poradniku crimsteam.yoyo.pl przydały się wielu graczom. Dostawałem sporo wiadomości odnośnie uruchomienia nowej witryny. Ze względu na to, że właśnie dzięki TC zainteresowałem się programowaniem, projektu nie porzuciłem - czas na małą reaktywację.

Mam tylko nadzieję, że dzięki moim wskazówkom i Ty drogi czytelniku przestaniesz grać w durne gry a zajmiesz się czymś pożytecznym.

Pasek społecznościowy

SPIS TREŚCI AKTUALNEJ STRONY

The Crims - poradnik dla każdego (H1)