Wskazówki dla klientów#

Publikowanie materiałów związanych z grą The Crims odbywa się na mojej stronie jakoś od 2009 roku (zapis zmian). Wraz z upływem lat wiele rzeczy ulega dezaktualizacji. Wynika to przede wszystkich z ciągłego rozwoju samej gry, jak i użytkowanego oprogramowania (systemu operacyjnego, przeglądarek internetowych oraz ich rozszerzeń). Większość przestarzałych opisów pozostawiłem głównie na własny użytek, chociaż niektóre z nich (np. podstawy dla Firefoksa 3.6.x) pozostają aktualne także i w nowych wersjach programu. Czasami wygodniej jest mi przekierować klienta do starszego opisu (jeśli wciąż jest prawidłowy), niż po raz n-ty tłumaczyć tę samą kwestię.

Nowi klienci#

Oczywiście nowi klienci nie muszą studiować całego materiału tutaj zgromadzonego. W ich przypadku najważniejszą kwestią będzie:

Po zakupie określonej paczki (Acer lub Hunt) za pośrednictwem GG tłumaczę jak zainstalować wysłane pliki. W przypadku klientów z niewielką wiedzą w zakresie oprogramowania bardzo wygodny okazuje się zdalny dostęp do komputera. Wystarczy podać mi swoje ID i hasło z programu TeamViewer i sam przeprowadzę całą instalację. Klient na żywo może obserwować przebieg tej operacji, co jest o wiele szybsze i wygodniejsze niż rozmowa w formie tekstowej przez GG. Ostatnio coraz częściej stosuje ten właśnie rodzaj komunikacji.

FAQ#

Poniżej umieszczam odpowiedzi na często zadawane pytania.

Czy skrypty są darmowe?#

Nie, ciągły rozwój skryptów pod aktualne zmiany w grze i używanych programach jest zbyt czasochłonny, by robić to za darmo.

Czy istnieją wersje do przetestowania?#

Nie ma i nie będzie, jest to zbyt ryzykowne, a i tak nie ma żadnych gwarancji, że potencjalny klient dokona zakupu.

Czy późniejsze aktualizacje są darmowe?#

Zgodnie z cyklem życiowym paczki wszystko zależy od charakteru zmian (proste i szybkie są darmowe). W przypadku większej przebudowy gry (zwykle co kilka rund, ale nie ma reguły) występują opłaty cykliczne.

Czy istnieją jakieś dodatkowe opłaty?#

Tak, ale nie są obowiązkowe. Moduł automatycznego rozwiązywania kodów reCaptcha wymaga wykupienia na zewnętrznym serwisie 2captcha.com odpowiedniego pakietu z rozwiązaniami. Obecnie cena wynosi ok. 3$ za 1000 rozwiązań, chociaż minimalny zakup to wydatek rzędu 10$ (co przekłada się na ponad 3000 rozwiązań i powinno starczy na bardzo długo). Jest to oferta niezależna ode mnie i każdy obsługuje ją we własnym zakresie. Można nawet zrobić zrzutkę z innymi użytkownikami moich skryptów i stosować to samo konto w serwisie, ale wcześniej należałoby się upewnić, czy jest to zgodne z ich regulaminem.

Czy można uruchamiać skrypty na kilku kontach?#

Domyślnie skrypty działają tylko na jednym koncie w wersji normalnej i becie. Dla zaufanych i sprawdzonych klientów istnieje możliwość uruchomienia skryptów na wielu kontach (jeśli takowe posiadają), ale trzeba mi to zgłosić. Oczywiście dotyczy to tylko tych osób, które mają dostęp do własnego dodatkowego sprzętu i internetu (np. mobilnego). Pamiętaj tylko, że używanie kilku kont przez jedną osobę łamie regulamin The Crims i ryzykujesz banem na wszystkie te konta (robisz to na własną odpowiedzialność).

Zakup jednej paczki z zamiarem użytkowania przez kilka osób na różnych kontach wciąż pozostaje zabroniony i łamie warunki licencji. Przestrzegam przed tego typu praktykami - każda paczka przeznaczona jest dla jednej osoby!

Pasek społecznościowy

SPIS TREŚCI AKTUALNEJ STRONY

Wskazówki dla klientów (H1) Nowi klienci (H2) FAQ (H2) Czy skrypty są darmowe? (H3) Czy istnieją wersje do przetestowania? (H3) Czy późniejsze aktualizacje są darmowe? (H3) Czy istnieją jakieś dodatkowe opłaty? (H3) Czy można uruchamiać skrypty na kilku kontach? (H3)