Firefox 3.6.x#

Image-Show-Hide#

Ten prościutki dodatek (instalacja) pozwala jednym kliknięciem wyłączyć wszystkie obrazki dostępne na stronie. Cały proces przebiega szybciej niż w przypadku Tab Mix Plusa, dlatego polecam zaopatrzyć się w rozszerzenie.

Kwestie z odchudzeniem witryny The Crims rozwiązałem stosując jedynie Stylisha, dlatego nie ma sensu instalowania dodatkowego rozszerzenia dublującego funkcjonalności. Opis pozostawiam jako ciekawostkę.

Po zainstalowaniu należy wyciągnąć przycisk odpowiedzialny za przełączanie stanu i umieścić np. na Pasku narzędzi nawigacyjnych. Wybierz Widok >> Pasek narzędzi >> Dostosuj. Zlokalizuj ikonkę (żółty prostokąt na niebieskiej kartce), chwyć za nią lewym przyciskiem myszy i umieść w dowolnym miejscu na pasku. W moim przypadku wygląda to następująco:

Image-Show-Hide - miejsce na Pasku nawigacyjnym

Rysunek. Image-Show-Hide - miejsce na Pasku nawigacyjnym

W opcjach dodatku możemy ustawić, czy po wyłączeniu lub włączeniu obrazków nastąpi samoczynne odświeżenie karty. Najlepiej włączyć odświeżanie, im mniej klikania tym lepiej dla każdego.

Image-Show-Hide - opcje

Rysunek. Image-Show-Hide - opcje

Wyłączanie obrazków przydaje się podczas polowania na dragi, zlewania dragów, polowania w klubach, ogólnie do wszystkiego prócz wykonywania skoków. W The Crims mamy jedną graficzną captche, dlatego po wyłączeniu będzie niewidoczna. W pozostałych przypadkach, bez grafiki, strony będą ładowały się znacznie szybciej, czym samym skrypty (lub makra) również będą działały szybciej.

Obrazki wyłączaj po zalogowaniu do gry i wykonaniu dowolnej czynności (rabunek, kupno dragu itd.). W przeciwnym razie możesz mieć zablokowaną opcję kupowania dragów lub wykonywania skoków.

Wygodny bajerek, radzę przetestować, odciążysz łącze i komputer z niepotrzebnego wczytywania zbędnych upiększeń.

Pasek społecznościowy

SPIS TREŚCI AKTUALNEJ STRONY

Firefox 3.6.x (H1) Image-Show-Hide (H2)