Porady#

Gang#

Znaczenie gangu z chwilą ponownego przywrócenie Pałaców i Fortów oraz obecnym zlewaniu statów znacznie osłabło. To już nie ta sama gra jak za czasów choćby 12 edycji. O prawdziwych ekipach nie ma co marzyć. Teraz pozostała walka o śmieszne medale, nic więcej.

Wskutek rozpanoszenia multikont, praktycznie duże, solidne gangi wymarły. Większość graczy tworzy małe grupy, przeważnie grając pod jedno konto. Lepsi gracze nie potrzebują gangów do rabowania FK, skoki wykonują sami, tak jest bezpieczniej.

Przedstawię teraz kilka wad i zalet wynikających bezpośrednio z przebywania w gangu.

Wady#

Zacznę od nich. No cóż, od strony czysto technicznej przebywanie w dużej grupie graczy The Crims przynieść może więcej szkody niż pożytku. Odpowiadać możesz tylko za Siebie. Oto kilka możliwości:

Efekt każdej z wyżej wymienionych możliwości to wyssanie praktycznie do kilku stat. Wszystko zależy od doświadczenia atakującego. Ryzyko jest ogromne, nikt nie chciałby po miesiącu gry zostać z niczym.

Zalety#

Owszem, są i dobre strony posiadania gangu. Samotna gra zanudzi każdego, gang oferuje przede wszystkim:

Dzisiaj, spoglądając wstecz, pobyt w każdym gangu wspominam dobrze. Pomimo problemów z kukłami, szpitalem, samymi graczami zawsze były emocje, te pozytywne i negatywne. Niestety walcząc o wysokie miejsce, nie można pozwolić sobie na żadną stratę. Dlatego przeważnie grałem sam lub w wąskim gronie osób a dużych skupisk unikałem jak ognia.

Rady dla początkujących#

Zaczynając przygodę z The Crims unikaj takich miejsc jak Skwer. Miejsce to traktuj raczej jak najzwyklejszy czat, nigdy nie próbuj znaleźć tu gangu. Na skwerku lądują same kukły, z pomocą których bardziej doświadczeni gracze klepią nowicjuszy. Proponuje pograć samemu, pokazać się w rankingu, dokształcić, zdobyć doświadczenie. Dopiero wtedy szukaj kontaktu ze starymi wygami po księgach, czatach, przez inne osoby. Każdy zaczynał w podobny sposób, początki nigdy nie były łatwe.

Nigdy nie zostawiaj konta w gangu podczas swojej nieobecności. O całkowitym pozostawieniu na noc zapomnij. Za takie błędy płacisz naprawdę wysoką cenę. Poranne oględziny konta niejednemu przysporzyły sporo nieprzyjemności.

Nie sugeruj się Statystykami gangów, 90% rankingu to składy samych kukieł. Porządnych, uczciwych i bezpiecznych ekip od dawien dawna nie ma. Jeśli ktoś proponuje pozostawienie gangu na noc, próbuje Was wyssać, nie daj się nabrać na tanie triki!

Pasek społecznościowy

SPIS TREŚCI AKTUALNEJ STRONY

Porady (H1) Gang (H2) Wady (H3) Zalety (H3) Rady dla początkujących (H3)