Skrypty#

Polowanie 2.01#

Z nastaniem nowego 2012 roku (runda 54) wprowadzono zakaz multikont. Była to dosyć znacząca zmiana, która na jakiś czas uziemiła skrypty. Oczywiście w życiu nie ma próżni, wszystko można dostosować pod aktualne wymagania. Tak oto prezentuję nowy skrypt, który jest połączeniem dwóch poprzednich, czyli PolowanieGA oraz Polowanie1vs1.

Jest to hybryda, która pozwala na szybkie stawianie GA oraz klasyczny hunting 1vs1. Wszystkie opcje z poprzednich skryptów zostały zawarte w nowej wersji, dodatkowo dodałem kilka usprawnień. Jedyna zmiana, która wymaga komentarza dotyczy wersji 1v1. Bez kukieł możliwość stosowania czujki w klubie jest utrudniona. Żeby niepotrzebnie nie komplikować sprawy, bot został tak przepisany, że kukły stały się zbędne. Wystarczy jedno konto (główne), którym gramy na co dzień.

Tym razem opis skryptu będzie bardzo minimalistyczny (ochrona przed nadgorliwymi administratorami gry). Jeśli ktoś będzie zainteresowany kupnem dostanie dodatkowe informacje w każdej chwili.

Żeby niepotrzebnie nie powielać tekstów które już napisałem (opisując poprzednie skrypty), umieszczę tylko krótką charakterystykę tego co jest dostępne na dzień dzisiejszy:

Tyle udało mi się wprowadzić i wypróbować samodzielnie. Oczywiście skrypt będzie rozwijany dalej. Jeśli ktoś będzie miał jakiś ciekawy pomysł na nową opcję lub tryb polowania nie ma problemu, wystarczy dać znać.

Skuteczność#

Zazwyczaj nie udostępniam niczego klientom, nim sam nie przetestuje całości w działaniu. Miałem okazję trochę pograć w rundzie 55. Niestety późno zacząłem (jakoś 50 dzień), gracze mieli już dużą przewagę. Z drugiej strony wtedy zacząłem wszystko pisać na nowo, dlatego czasu na grę nie było tak wiele. Zabawę zakończyłem jakoś 140 dnia w grze, oto profity jakie udało się zdobyć:

Polowanie - wyniki w edycji 55

Rysunek. Polowanie - wyniki w edycji 55

Później konto odessałem do 500k stat i znowu nabiłem do 1,7kk stat. Wszystko to tylko i wyłącznie walki 1vs1. Jeśli ktoś ma konkretną ekipę (Gang) to lepszy efekt uzyska robiąc napady gangiem. W tym wypadku można naprawdę wykręcić horrendalne staty. Oczywiście, jak widać na zdjęciu powyżej, nawet bez gangu można się pobawić i utrzeć nosa paru "grajkom".

Z początku myślałem, że bez kukły polowanie będzie problemem. Szybko jednak przekonałem się, że obecna wersja jest jeszcze lepsza niż poprzednie skrypty. Z moich prywatnych źródeł wiem, że nikt nie ma czegoś lepszego i raczej długo miał nie będzie.

Zachęcam do zakupów. Z racji tego, że bot jest unikatowy (bardzo skuteczny) udostępniony zostanie niewielkiej grupie ludzi. Im mniej osób go ma tym lepiej dla pozostałych. Jest to niebezpieczne narzędzi, które z pewnością napsuje krwi niejednemu amatorowi klubowych polowań.

Pasek społecznościowy

SPIS TREŚCI AKTUALNEJ STRONY

Skrypty (H1) Polowanie 2.01 (H2) Skuteczność (H3)