EngineTC#

Wstęp#

Najwyższa pora zaprezentować prawdziwe oblicze gry. Języki skryptowe umożliwiają duże pole do popisu, teraz zobaczysz tylko niewielki fragment.

Tym razem przedstawiam skrypt, który wyręczy Was z mongolskiego klikania. Od tej pory gra stanie się o wiele przyjemniejsza. Opis okazał się długi, dlatego umieszczam go osobno. Przed przeczytaniem należy koniecznie zapoznać się z działami Firefox i Skrypty.

Najnowszy EngineTC 2.01 posiada prostą konfigurację, nawet największy laik nie powinien mieć problemów z dostosowaniem skryptu pod własne potrzeby. Także rozwinięte zostały tryby rabowania pojedynczego i grupowego, pojawiło się mnóstwo nowości, postaram się opisać wszystkie. Skrypt wyposażony został także w system zabezpieczający przed brakiem połączenia.

Stan pierwotny#

Dość długi czas temu udało mi się wygrzebać z internetu ciekawy skrypt TheCrims Plus. Sam kod napisany został przez Tochihut, następnie zmodernizowany przez Pundare. Całkiem niezły, oferuje następujące udogodnienia:

Jak widać opcji dosyć sporo. Prócz wyboru najlepszego rabunku (przydatne podczas szkolenia) reszta raczej zbędna. Do kupowania dragów za wolny. Na domiar złego po dwóch edycjach od umieszczenia przestał działać.

Stan po modernizacji#

Jakoś nikt nie palił się do naprawienia kodu, postanowiłem samemu pomajstrować. Zostawiłem wszystkie opcję, dodatkowo zasilając je o nowe właściwości:

To chyba tyle, więcej nie przychodzi mi do głowy. Przy skrypcie siedziałem dość dawno i długo, jak sobie coś przypomnę to uzupełnię.

Moje pomysły tworzyłem i testowałem wyłącznie dla polskich graczy, dlatego działać będą jedynie na polskim profilu w grze. Nie mam żadnego interesu w ułatwianiu gry pozostałym nacjom.

Pasek społecznościowy

SPIS TREŚCI AKTUALNEJ STRONY

EngineTC (H1) Wstęp (H2) Stan pierwotny (H3) Stan po modernizacji (H3)