Filmoteka#

W dziale umieszczę kilka filmików prezentujących działanie poszczególnych skryptów. Suche opisy mogą nie być zachęcające, najlepiej obejrzeć wszystko na żywo. Pliki umieszczam na darmowym serwerze HotFile lub SendSpace, z pobraniem nie powinno być najmniejszych problemów. Dostępne są także wersje na YouTube (najlepiej wybrać jakość 720p).

Z racji tego że mój PC lata świetności ma za sobą, prędkość wykonywania skryptów może nie być imponująca. Samo nagrywanie akcji z pulpitu obciąża maszynę przeważnie w stu procentach, na pozostałe aplikacje pozostaje niewielki zapas mocy. Oczywiście bez zbędnego obciążenia (nagrywania pulpitu, konwersji do odpowiedniego formatu wideo etc.) całość działa zdecydowanie szybciej.

Jeśli ktoś ma problemy z odtworzeniem materiałów najprawdopodobniej przyczyną błędów jest brak kodeków. Proponuję pobrać bardzo dobry program PotPlayer w wersji portable (bez instalacji), który zawiera w sobie najważniejsze kodeki.

Wersja 2.01#

Aktualne nagrania prezentujące działanie skryptów w nowej odsłonie. Pojawiło się wiele nowości, nagrania są dłuższe, dlatego rozmiar filmów uległ niewielkiemu zwiększeniu.

W edycji 44 wprowadzono kilka zmian - m.in. zabezpieczenie przed skryptami i dodatkowy pasek pod energią. Poniższe filmy wykonane zostały w poprzednich edycjach. W związku z tym, że wszystko działa tak samo (każda opisywana opcja jest dostępna bez żadnych problemów) nie robiłem nowych nagrań.

EngineTCsolo2.01 (by SpiritRKS1910).avi (HotFile, SendSpace, YouTube) - rozmiar: 22,4 MB
Materiał obrazuje działanie skryptu ustawionego na wykonywanie rabunków pojedynczych, dodatkowo odpalony na dwóch kontach jednocześnie. Jako tryb ćpania wybór padł na wersję inteligentną, czyli branie jednostki metadonu w odpowiednim czasie. Proszę zwrócić szczególną uwagę na końcówkę.
EngineTCgroup2.01 (by SpiritRKS1910).avi (HotFile, SendSpace, YouTube) - rozmiar: 49,3 MB
Tym razem obraz przedstawia działanie skryptu ustawionego na wykonywanie rabunków grupowych. Rodzaj wybieranego skoku to Konwoje, jako tryb ćpania wybór padł na wersję inteligentną, czyli branie jednostki metadonu w odpowiednim czasie. W nagraniu można zaobserwować działanie systemu zabezpieczającego przed brakiem połączenia.
EngineTCblackjack2.01 (by SpiritRKS1910).avi (HotFile, SendSpace, YouTube) - rozmiar: 31,2 MB
Nagranie z przebiegu samoczynnej gry w Blackjacka. W opcjach włączone zostało pokazywanie statystyk. Stawka podstawowa ustawiona na 244. Zwróć uwagę na ilość przeprowadzonych gier, ręczne klikanie zostaje daleko w tyle.
Srednia gangu2.01 (by SpiritRKS1910).avi (HotFile, SendSpace, YouTube) - rozmiar: 42,3 MB
Ten obraz ukazuje ekspresowe pobranie najważniejszych danych z pojedynczych kont. Szybka analiza mocy gangu przydaje się w czasie odsysania kukieł. Nowa odsłona wyciąga więcej informacji, posiada opcję zatrzymywania w dowolnej chwili.
Logowanie2.01 (by SpiritRKS1910).avi (HotFile, SendSpace, YouTube) - rozmiar: 12,5 MB
Krótki materiał z przebiegu procesu logowania. Niby prosta, nieznacząca czynność a i w tym segmencie można znacząco ułatwić i wyeliminować nadmiar klikania. Dodano kolorową sygnalizację na przyciskach.

Wersja 1.01#

Starsze nagrania prezentujące działanie skryptów w pierwszej odsłonie. Wspieranie i upowszechnianie zostało wstrzymane. Można porównać w jakim stopniu poprawiono i udoskonalono najnowsze wersje.

EngineTCsolo (by SpiritRKS1910).avi (YouTube) - rozmiar: 15 MB
Materiał obrazuje działanie skryptu ustawionego na wykonywanie rabunków pojedynczych. Jako tryb ćpania wybór padł na wersję inteligentną, czyli branie jednostki metadonu w odpowiednim czasie.
EngineTCgroup (by SpiritRKS1910).avi (YouTube) - rozmiar: 20 MB
Tym razem obraz przedstawia działanie skryptu ustawionego na wykonywanie rabunków grupowych. Rodzaj wybieranego skoku to Kantory, jako tryb ćpania wybór padł na wersję inteligentną, czyli branie jednostki metadonu w odpowiednim czasie.
PolowanieGA (by SpiritRKS1910).avi (YouTube) - rozmiar: 9,45 MB
Film przedstawia szybką metodę postawienia napadu gangowego. Jako metoda rozpoznawania ustawiona została analiza respektu, przedział wartości od 6000 do 150000. Dodatkowo zaprezentowane zostały zalety stosowania odpowiednich stylów oraz atuty wyłączenia pobierania grafiki.
Srednia gangu (by SpiritRKS1910).avi (YouTube) - rozmiar: 18,09 MB
Ten obraz ukazuje ekspresowe pobranie najważniejszych danych z pojedynczych kont. Szybka analiza mocy gangu przydaje się w czasie odsysania kukieł.
Logowanie (by SpiritRKS1910).avi (YouTube) - rozmiar: 12,27 MB
Krótki materiał z przebiegu procesu logowania. Niby prosta, nieznacząca czynność a i w tym segmencie można znacząco ułatwić i wyeliminować nadmiar klikania.
Pasek społecznościowy

SPIS TREŚCI AKTUALNEJ STRONY

Filmoteka (H1) Wersja 2.01 (H2) Wersja 1.01 (H2)