Skrypty 4.01#

Wstęp#

Jeśli ktoś jest zainteresowany nową ofertą niech da mi znać. Im więcej osób się zgłosi tym szybciej powstaną nowe paczki. W przeciwnym raziem całość będzie robiona w wolnych chwilach, których od dłuższego już czasu ciągle brakuje.

Ze względu na rozległe zmiany w The Crims wykonane w 100 rundzie (nowa biblioteka i wprowadzenie mechanizmu bez odświeżenia na niektórych podstronach) utworzone do tej pory boty wymagają całkowitego przepisania. W związku z tym, zgodnie z cyklem życiowym każdej paczki, wcześniejsze wersje 3.01 zakończyły swój żywot i nie są już wspierane. Też mi się to nie podoba i wolałbym unikać takich sytuacji, ale nie mam żadnego wpływu na kierunek rozwoju gry. Nakład pracy potrzebny do utworzenia nowych wersji botów jest zbyt duży, by dalej robić to hobbystycznie bez dodatkowych opłat. To powoduje, że cena za nowe paczki ulega zwiększeniu, a i sam proces przyszłych aktualizacji został przemodelowany i dokładniej wyjaśniony.

Nie jest to idealne rozwiązanie, ale niestety konieczne jeśli cokolwiek miałoby się jeszcze pojawić w ofercie. Całość będzie kierowana dla osób, które dysponują swoimi środkami i są w stanie zapłacić za dobre maszynki, które zaoszczędzą im sporo czasu na wykonywanie tych samych czynności w grze. Czas jest tutaj kluczowy, zarówno dla klienta jak i dla autora. Można samemu poszperać w Google i zorientować się ile wynosi dniówka czy roboczogodzina programisty, nikt przecież nie wypala oczu przed monitorem dla zabawy. Jeśli ktoś znajdzie coś równie dobrego i tańszego od mojej oferty niech da mi znać. Sam chętnie przesiadłbym się na jakiegoś gotowca i w tym czasie zajął innymi, bardziej opłacalnymi projektami.

Z nowymi wersjami zawsze związane są dodatkowe usprawnienia. Do najważniejszych będą należeć (gwiazdką * oznaczono już wykonaną pracę):

Jak widać roboty do wykonania jest bardzo dużo, ale zakładam, że dzięki trzem ostatnim punktom przyszły rozwój nowych wersji będzie o wiele szybszy i wygodniejszy.

W pierwszej kolejności na warsztat idzie Acer. Jeśli nowe podejście się sprawdzi to w niedalekiej przyszłości również Hunt zagości w ofercie. Wszystko wymaga jednak sporo czasu i pracy, a potem jeszcze dodatkowych testów, więc uzbrójcie się w cierpliwość i co jakiś czas zaglądajcie na stronę z Nowościami i Nowościami TC.

Acer#

Pierwsza paczka z Acerem jest już gotowa i dostępna dla starych i nowych klientów. Nie robię żadnych dodatkowych opisów bo wszystko z poprzednich wersji zostało przeniesione i działa na podobnej zasadzie.

Hunt#

Paczka druga to oferta specjalna i nie jest dostępna wprost dla każdego. Jest to narzędzie, które ma zbyt duży wpływ na pozostałych graczy spotkanych w Klubach/Burdelach i z tego powodu będzie w posiadaniu przez nielicznych. W porównaniu z poprzednimi wersjami 2.01/3.01 zostało ono znacznie usprawnione i podrasowane. Jeśli jesteś zainteresowany tego typu narzędziem i zaproponujesz dobrą cenę to znajdziesz się w wąskiej grupie jego posiadaczy. Z mojego punktu widzenia lepiej sprzedać to jednej osobie za konkretny pieniądz niż kilkunastu osobom po mniejszej cenie. W przypadku Hunta reguła ta będzie skrupulatnie przestrzegana.

Dalszy rozwój#

Jest duże prawdopodobieństwo, że nie ma i już nie będzie wyższych numerów niż 4.01. Są to wersje ostateczne, do których w razie czego będę dopisywał nowe pomysły (ewentualnie naprawiał czy też poprawiał obecne mechanizmy). Dzięki nowym narzędziom i przeprojektowaniu struktury skryptów praca nad nimi jest bardzo elastyczna, dlatego każdy nowy pomysł na ulepszenie zaproponowany przez klientów zostanie rozważony.

Pasek społecznościowy

SPIS TREŚCI AKTUALNEJ STRONY

Skrypty 4.01 (H1) Wstęp (H2) Acer (H3) Hunt (H3) Dalszy rozwój (H3)