Makra#

Wstęp#

Zamieszczam opis czegoś ciekawszego niż bezwiedne klikanie myszką. Tym razem część czynności wykona za nas program.

Makra najogólniej ujmując są zapisem ciągu poleceń wykonywanych za pomocą odpowiedniego programu w określonej kolejności. Zwykle stosuje się je w celu automatyzacji pewnych, stale powtarzających się czynności.

Obecnie stosowanie makr zostało utrudnione (losowe pytania, kody dla każdego w rabunkach grupowych), aczkolwiek wykorzystywanie ich do konkretnych celów dalej pozostaje możliwe i przydatne. Najlepszy efekt uzyskasz łącząc niektóre makra ze skryptami.

Makra w przeciwieństwie do skryptów tworzy się o wiele łatwiej i szybciej. Wystarczy pobawić się programem do zapisywania, nie trzeba znać żadnego języka programowania. Po lekturze tego działu bez problemu powinieneś tworzyć własne nagrania.

Większa część Was z pewnością zastanawia się jakim cudem gracze osiągają kilkumilionowe wyniki. Mogą tego dokonać na kilka sposobów. Jednym z nich jest wykorzystanie botów, skryptów i makr. Przeciętny, uczciwy gracz nigdy nie będzie w stanie konkurować z tego typu oprogramowaniem. Dopalacze pozwalają wyręczyć nasze ręce z "głupawego" klikania, trzeba tylko wiedzieć jak z nich korzystać by nie zostać złapanym.

Stosując tego typu dodatki łamiesz regulamin The Crims. W każdej chwili możesz zostać zbanowany. Robisz to na własna odpowiedzialność.

W rozdziale zamieszczam jedno z rozwiązań, po którym będziesz mógł konkurować z największymi oszustami. Opis będzie długi i dokładny. Mam nadzieję, że większość zrozumie podstawowe zagadnienia i nie będzie miała najmniejszych problemów. Tym co nie sprostają i polegną proponuję wyrzucić komputer, możecie sobie krzywdę zrobić obsługując tak skomplikowaną maszynę. Ale najpierw, krótka podróż w przeszłość.

Retrospekcje#

O botach, makrach, skryptach dowiedziałem się ok. 14 rundy. Miało to być panaceum na ciągłe powtarzanie tych samych czynności. Faktycznie dodatki te mogą znacznie ułatwić i przyspieszyć grę, stworzyć przewagę nad pozostałymi graczami. Nikt nigdy nie był na tyle hojny, żeby podzielić się tego typu dobrodziejstwem. Postanowiłem pokombinować na własną rękę. Nie jestem żadnym informatykiem, dlatego pozostało mi przeczesywanie Internetu, forów poświęconych podobnym grom, uważne czytanie ze zrozumieniem wypowiedzi ze strony konkurencji.

Po długich poszukiwania wreszcie natrafiłem na przydatny soft. Pozostało tylko połączenie paru bajerów, dopracowanie szczegółów, rozszyfrowanie możliwości programów. W edycji 17 bez większego stresu i zachodu spokojnie mogłem rywalizować z każdym. Kilka drobnych szlifów i jazda zaczęła się w rundzie 21, zakończonej niestety słusznym banem.

Obecnie gra mnie znudziła. Dlatego zamieszczam wam obszerny opis gry na makrach mojego autorstwa. Nie jest to żadne wymyślne rozwiązanie, przy pomocy którego możesz wyjść z kolegami na piwo. Prawdziwym botom rumuńskim, brazylijskim czy włoskim niestety moje makra nie dorównają. Nie pozostajesz jednak skreślony z rywalizacji. Duża liczba osób grających na makrach może zdziałać cuda i napędzić stracha graczom z najwyższej półki. Osobiście uważam, że najprostsze rozwiązania są najlepsze i tego zawsze będę się trzymał. Tyle na wstępie, przechodzimy do konkretów.

Programy#

Oto trzy podstawowe dodatki niezbędne do szybkiej i owocnej gry:

Do Tasker-a dołączyłem proste spolszczenie, jednak nie należy się nim zbytnio sugerować, jest marnej jakości. Jeśli chodzi o iOpusa (osobny program) można stosować wersje nowsze np. V6.0, V6.3, w których na bieżąco poprawiane są błędy. Mi osobiście najbardziej przypadła do gustu wersja 5.22. Więcej szczegółów znajdziesz bezpośrednio na stronie producenta imacros.net.

Od teorii do praktyki pozostaje długa droga. Zaczynamy zabawę.

Pasek społecznościowy

SPIS TREŚCI AKTUALNEJ STRONY

Makra (H1) Wstęp (H2) Retrospekcje (H3) Programy (H3)