Oferta#

Uważajcie na oszusta (nick ortokrawia lub innych) z Allegro, żeby potem nie było rozczarowania. Mój nick na Allegro to ScriptMaster. Radzę także wystrzegać się wszelkich osób, które oferują moje skrypty (niby po okazjonalnych cenach) - jedynie co możecie otrzymać to jakiegoś keyloggera.

Na dzień dzisiejszy całość została przeprojektowana. Pojawiło się wiele nowości zarówno w samych skryptach jak i pozostałych działach. Obecnie każdy skrypt występuje w wersji 4.01 (bezproblemowo działa także w wersji beta gry). Wszystkie pliki dostosowano pod aktualne zmiany w grze. W chwili obecnej oferuję dwie paczki:

Paczka 1 (cena 250 zł) - do gry The Crims

Paczka 2 (cena do negocjacji) - do gry The Crims

Jeśli nie lubisz długich opisów to proponuję najpierw obejrzeć krótkie filmy (jest na co popatrzeć). Potem zachęcam do wnikliwej lektury każdego skryptu i zapoznania się z aktualnymi pomysłami (zgodnie ze wskazówkami dla nowych klientów).

Kody zaktualizowane zostały pod najnowszą rundę. Skrypty bez problemów radzą sobie z zabezpieczeniem typu BotHunter, łamią blokady skryptów itp. nowe dyrdymały wprowadzone przez deweloperów TC. Od tej pory ryzyko otrzymania bana jest o wiele, wiele mniejsze (mam tu na myśli głównie kwestię polowania). Jestem autorem oferowanych tutaj "dopalaczy", nie radzę stosować przestarzałych wersji. Bardzo łatwo możesz zostać wykrytym i straci konto. Ponadto większość kodu została ulepszona i zoptymalizowana w porównaniu z wersjami poprzednimi.

Jeśli z jakiś względów wolisz zakupić pakiet na Allegro nie widzę najmniejszych problemów, wystarczy się ze mną skontaktować - aukcja wystawiona zostanie natychmiastowo. Osoby zainteresowane nowymi zabawkami proszone są o kontakt.

Licencja#

Skrypty i wszelkie prawa majątkowe z nimi związane należą do właściciela serwisu webref.pl. Zakup skryptów jest tożsamy tylko i wyłącznie z możliwością ich użytkowania przez osoby nabywające. W związku z tym poniższe warunki licencyjne muszą zostać spełnione:

Te reguły mogą ulec w każdej chwili modyfikacjom (rozszerzeniom), w szczególności jeśli ktoś działa na moją niekorzyść, dlatego przed zakupem poważnie się zastanów, czy jesteś w stanie zachować wszystko dla siebie i nie stwarzać problemów innym (głównie autorowi skryptów).

Złamanie któregokolwiek warunku licencyjnego na pewno przyniesie nieprzyjemne konsekwencje, najmniej dotkliwa sankcja to utrata przywileju aktualizacji. W takiej sytuacji proszę mi nie wypisywać kłamstw i zmyślnych historyjek, wszystko weryfikowane jest bardzo dokładnie i dalsze pogrążanie się niczego nie zmieni. Jeśli ktoś nastawia się na tego typu działanie niech po prostu zrezygnuje z zakupów i nie zabiera mojego czasu. Mnie na ilości sprzedanych paczek specjalnie nie zależy, prawdę mówiąc im mniej osób jest w posiadaniu tych narzędzi, tym lepiej dla wszystkich.

Osoby, które złamały licencję, a które będą chciały kupić skrypty ponownie będą płacić podwójną cenę. Jeśli sytuacja się powtórzy cena będzie potrójna. Kolejnych szans już nie przewiduję, aczkolwiek prawdopodobieństwo ponownej sprzedaży skryptów takiej osobie jest niewielkie, wszystko będzie zależało od wagi przewinienia. Proszę także nie kupować ponownie skryptów przez osoby trzecie: kolegów, wujków, ciotki itd., bo prędzej czy później ustalę czy mam do czynienia z poprzednim użytkownikiem. Może takie rozwiązanie będzie w stanie "naprostować" niektóre osoby i nabić im trochę rozumu do głowy. Pamiętaj, że na dwa fronty jeszcze nikt nie wygrał, dlatego kombinacje alpejskie pozostaw sobie na wypady w góry.

Jeśli ktoś chce się pochwalić samym faktem posiadania skryptów, bez zdradzania szczegółowej mechaniki ich działania, może to robić. Można także rekomendować kupno skryptów innym osobom lub przeciwnie, odradzać ich zakupu. Pamiętaj jednak, że w TC masz do czynienia z różnymi ludźmi, dlatego robisz to na własną odpowiedzialność. Wieść przekazana jednej osobie rozchodzi się lawinowo.

Informacje na temat licencji pojawiają się przy każdej instalacji skryptu tak, żeby każdy mógł się zapoznać z wyżej wymienionymi regułami.

Czarna lista#

Na czarną listę trafiają następujące osoby:

Wylądowanie na czarnej liście nie oznacza od razu złamania licencji. Niestety od czasu do czasu trzeba przeprowadzić "rzeź niewiniątek" i wszyscy, którzy znaleźli się na tej liście mogą w tym uczestniczyć. Data odstrzału takich osób zależy od wielu czynników, w skrajnych przypadkach może odbywać się kilka razy w ciągu trwania rundy!

W związku z tym nie kupuj skryptów jeśli wiesz, że nie będziesz nimi grał (np. dlatego że umiesz polować lub ktoś poluje twoim kontem za ciebie), albo wcale nie masz czasu na TC. Ta sama uwaga dotyczy aktualizacji, nie proś o nią jeśli wiesz, że nie będziesz grał, a twoja jedyna aktywność ograniczy się tylko do sprawdzenia, czy skrypty dalej działają.

Na dzień dzisiejszy jest to niezbędna czynność. Jeśli Ci to nie odpowiada niczego nie kupuj. Oczywiście aktualizacje dalej obowiązują, ale niech zgłaszają się po nie osoby w chwili, kiedy faktycznie zamierzają grać w TC z wykorzystaniem wcześniej kupionych skryptów.

Zdalny dostęp do komputera#

Może się tak zdarzyć, że będę potrzebował zdalnego dostępu do komputera klienta w celu szybkiej naprawa skryptu lub wyjaśnienia jego instalacji i działania. Raczej chciałbym unikać takiej sytuacji, ale nie zawsze będzie to możliwe. Dlatego jeśli poproszę o wgląd do systemu, to należy mi go umożliwić. W zasadzie będzie mnie interesowała jedynie przeglądarka internetowa, ale nie wykluczam także inspekcji innych części systemu (w razie konieczności).

Każdy powinien zaopatrzyć się w darmowy program TeamViewer (najlepiej w wersji portable) lub AnyDesk (najlepiej w wersji portable). Oba te programy są prościutkie w obsłudze i w przypadku wersji portable nie wymagają instalacji. Osoby odmawiające współpracy ze mną niech liczą się z tym, że mogą nie otrzymać aktualizacji, której wykonanie bez dostępu do komputera klienta może być utrudnione (i w skrajnych przypadkach nawet niemożliwe do przeprowadzenia).

Początkowe dane kontaktowe#

Przed wysłaniem skryptów ustalana jest forma komunikacji, która wymaga od klienta posiadania:

W razie kłopotów z instalacją skryptów podstawą jest Skype i zdalny dostęp do pulpitu (np. za pomocą TeamViewer lub AnyDesk).

Proszę nie zmieniać raz przekazanych mi danych kontaktowych. Wiąże się to z wieloma komplikacjami i stwarza spore ryzyko, którego wolałbym unikać. Zanim coś kupisz przygotuj się najpierw do bezproblemowej komunikacji ze mną. Dane kontaktowe klientów zostają wprowadzone do odpowiedniej bazy danych i późniejsza ich zmiana będzie kłopotliwa.

Zalecam profilaktycznie zapisywać sobie dane do swojego e-maila i komunikatora (login/hasło/numer), dla przykładu w telefonie, na kartce papieru lub w innej postaci, tak żebym nie musiał ciągle odczytywać tekstu typu: "Witam, tu Memox, właśnie robiłem formata i mam nowy numer GG...". Reinstalacja systemu nie usuwa skrzynki pocztowej ani zarejestrowanego konta w komunikatorze, dlatego też nie może być żadnym wytłumaczeniem. Nieznanym numerom i e-mailom w ogóle nie będę odpisywał, prawdopodobnie nie przejdą one przez moje filtry.

To samo dotyczy objaśniania użytkowania i instalacji skryptów. Tłumaczę wszystko tylko raz, w zasadzie to cena paczki wynika głównie z czasu straconego w tym miejscu. Proponowałbym samodzielnie zainstalować wszystko kilka razy (w celu utrwalenia kroków postępowania) albo zapisanie kopii rozmowy w bezpiecznym miejscu. Bez tych środków ostrożności pozostaje jedynie dokładna lektura strony (głównie opisów rozszerzeń), gdzie zawarte są wszystkie potrzebne informacje, ale trzeba je przeanalizować samemu.

Cykl życiowy paczki#

Zmiany w grze The Crims są bardzo częste, co można zaobserwować w oficjalnych wykazach (Normal i Beta). Jedne są mniejsze, inne większe, ale wszystkie mogą mieć pozytywny jak i negatywny wpływ na stan aktualnych paczek będących w obiegu. Z tego powodu wprowadzam tzw. cykl życiowy paczki #, który dokładnie wyjaśnia proces kupna jak i zasady przyszłych aktualizacji. Wynika on z czasu i pracy jaki należy poświęcić aby utrzymać wszystko we wciąż działającej postaci i nie podlega żadnym dyskusjom czy negocjacjom.

Start życia #

Start życia

Rozpoczyna się po zakupie paczki. W tym momencie płacisz za całą pracę jaką wykonano do tej pory nad danym skryptem. Każda paczka ma swój główny numer # wskazujący, czy dalej trwają nad nią prace. Tylko ostatni numer jest zawsze wspierany, wszystkie poprzednie wersje nie są już rozwijane i utrzymywane.

Etap ten obejmuje również pierwsze objaśnienie instalacji i użytkowania paczki a także późniejsze wskazówki czy wybiórcze udzielenie pomocy (np. zdalnej za pomocą odpowiedniego programu).

Już na starcie otrzymujesz skrypt, gdzie wszystkie opcje działają zgodnie z opisami. Jeśli tak nie jest, tzn. jakaś opcja działa niewłaściwie lub wcale, to znaczy że w najbliższej przyszłości planuję ją naprawić (i zostanie objęta darmową aktualizacją) lub jest to pozostałość po poprzednich wersjach i jeszcze nie została usunięta z kodu.

Paczki bez poprawnie działających kluczowych mechanizmów (np. robienie skoków czy ćpanie z Acera) nigdy nie są udostępniane dla nowych osób, a dla wszystkich pozostałych klientów przewidziano poniższy proces aktualizacji.

Aktualizacje #

Aktualizacje

Kolejnym etapem życia są aktualizacje. Jeśli dana paczka jest wciąż w obiegu, tj. nie pojawiło się nic z wyższym głównym numerem, to wszystkie poprawki mają do niej zastosowanie i dzielą się na dwa cykle:

cykl darmowy #

Obejmuje wszystkie poprawki związane z niedziałającymi opcjami występującymi zaraz po zakupie paczki. Jak wspomniałem wcześniej ich naprawa była planowana i będzie darmowa.

Obejmuje wszystkie inne poprawki, które nie zaliczają się do cyklu płatnego i wynikają z mniejszych zmian w grze. Są to przede wszystkim korekty obecnych mechanizmów, dodanie nowych mechanizmów, i wszelkie inne poprawki, które nie wymagają dużych nakładów czasowych.

W praktyce częstość występowania takich aktualizacji jest różna. Mogą być robione kilka razy na rundę, ale zdarzają się nawet i kilka razy na dzień.

cykl płatny #

Obejmuje wszystkie większe i bardziej czasochłonne poprawki, które spowodowane są rozległymi zmianami w grze i są konieczne do dalszego działania skryptu, ale nie są one tak duże, aby spowodować zakończenie życia danej paczki.

Cena za aktualizację nie jest wygórowana, najczęściej oznacza przelania drobnej sumy na "przysłowiową flaszkę" (i nie chodzi mi tutaj o trunek z najwyższej półki). Jeśli ktoś posiada obie paczki i każda wymaga płatnych aktualizacji to cena za każdą z nich będzie nieco mniejsza.

Ze względu na wykonaną pracę płatne cykle podlegają kumulacji (nie da się przecież usunąć napisanego kodu z paczki tak, aby dalej działała). Dla przykładu, jeśli ktoś kupił Acera, pograł kilka rund i zniknął na kolejne kilka rund, a w tym czasie wystąpiły 3 płatne cykle, to aby otrzymać ostatnią działającą wersję będzie musiał opłacić wszystkie cykle. Maksymalna opłata przy skumulowanych płatnych cyklach nigdy nie będzie przekraczać połowy wartości nowej paczki.

W praktyce częstość występowania takich aktualizacji jest rzadka, zwykle co kilka/kilkanaście rund, ale nie mam reguły i w zasadzie nie mam na to żadnego wpływu. Dla mnie idealnie byłoby, gdyby gra zmieniała się jak najrzadziej, ale rzeczywistość nie jest tak kolorowa.

Klienci obecnych paczek proszeni są o śledzenie ostatnich zmian w następujących miejscach:

  • Nowości - wykaz ogólnych zmian w dziale TC mojej strony.
  • Nowości TC - wykaz zmian w oferowanych skryptach.

W razie pojawienia się upgrade'u poprawione wersje udostępnione zostaną obecnym klientom na powyższych zasadach, ale trzeba się do mnie zgłosić po nowe pliki - z automatu nigdy niczego nie wysyłam (pamiętając o czarnej liście). Dotyczy to tylko i wyłącznie osób, które w żaden sposób nie łamią warunków licencji.

Nie pisać do mnie każdego dnia w sprawie nowych wersji jeśli we wspomnianych wcześniej miejscach nie ma informacji, że takie aktualizacje w ogóle zostały wykonane (wystarczy jedno zapytanie w tygodniu). Jedne zmiany można zrobić szybko, inne wymagają większej ilości czasu (i dodatkowych testów). Pośpiech nie jest wskazany, chyba nikt nie chciałby dostać bana po paru minutach gry? Z tego samego powodu radziłbym nie używać wersji, które nie działają poprawnie lub działają częściowo i wciąż nie zostały zaktualizowane. Najlepiej czekać cierpliwie na poprawki.

Koniec życia #

Koniec życia

Jest to najgorszy etap jaki może wystąpić w całym cyklu życia paczki. Powodują go tak gigantyczne zmiany w grze, że w zasadzie całość wymaga napisania od nowa. Jeśli jeszcze będę się tym zajmował to prawdopodobnie powstaną nowe paczki z wyższym numerem, a poprzednie wersje niestety zostaną porzucone i nie podlegają aktualizacjom. Jedyne rozwiązanie to ponowy zakup nowych paczek.

Na przestrzeni wielu lat zdarzyło się tak dwukrotnie: przy przejściu z 2.01 na 3.01 i przy przejściu z 3.01 na 4.01. Nie lubię tego etapu, jest to dotkliwe zarówno dla mnie, jaki i dotychczasowych klientów, no ale nic nie trwa wiecznie i trzeba się liczyć z takimi ewentualnościami.

Nowe pomysły#

Jeśli masz jakieś nowe pomysły lub wskazówki polepszające funkcjonalność obecnych mechanizmów to możesz mi je przedstawić. Wartościowe uwagi na pewno zostaną uwzględnione w przyszłych wersjach skryptów. Sam zaprzestałem wnikliwego analizowania gry, dlatego też moich innowacji będzie niewiele, zdaję się na waszą pomysłowość.

Pasek społecznościowy

SPIS TREŚCI AKTUALNEJ STRONY

Oferta (H1) Licencja (H2) Czarna lista (H3) Zdalny dostęp do komputera (H3) Początkowe dane kontaktowe (H3) Cykl życiowy paczki (H2) Start życia (H3) Aktualizacje (H3) Koniec życia (H3) Nowe pomysły (H2) Oferta specjalna (H2)