Porady#

Polowanie#

Jedno z najciekawszych atrakcji dostępnych w grze. Nic nie zastąpi wyłapania na czerwonym kontakcie swojego rywala, wkręcenia kukły do solidnego gangu. Tutaj naprawdę sposobów może być multum, zależy od doświadczenia, pomysłowości, sprytu i szczęścia. Temat bardzo rozległy, opiszę tylko pare technik przydatnych w pozyskiwaniu stat.

Osobiście zawsze preferowałem kluby (GA, 1vs1). Na wykręcanie szczeniackich numerów innym jestem już za stary. Ważną rolę odgrywa szybkość łącza internetowego, im szybsza tym lepiej.

Polowanie przez GA#

Jedna z moich ulubionych i najskuteczniejszych metod. Daj mi siłę a złapię każdego błąkającego się po klubach.

Metoda prosta i skuteczna. Składasz gang z siłą w postaci dowolnej liczby kont oraz zapraszasz kukłę z respektem nie większym niż 200. Dzięki temu nikt nie może atakować konta, które robić będzie za czujkę w klubie.

Zaczynasz polowanie kukłą, odwiedzaj lokale bez ograniczenia Respektu. Jeżeli po chwilowym pobycie nie natrafisz na potencjalną ofiarę udaj się do następnego klubu i tak w kółko. Z chwilą, kiedy spotkasz atrakcyjnego dawcę stat, bezzwłocznie stawiaj na niego napad grupowy. Następnie obadaj wykres swojej przyszłej ofiary, może okazać się pustym respem. Kiedy stwierdzisz, że trafiłeś na dorodny okaz zeszpieguj go, możliwe, że będzie posiadał gang któremu nie sprostasz. Jeśli nie będziesz widział przeciwwskazań odpalaj napad i ciesz się z pozyskanych profitów. Pamiętaj, żeby wszystko robić szybko i sprawnie. Nie tylko ty polujesz, czasami natrafisz na informację, że ofiara jest w szpitalu bądź więzieniu przez co napad zostanie odwołany.

Po udanych łowach zmieniasz kukłę na kolejną (koniecznie wyrzuć poprzednią z gangu!) i ponownie udajesz się w kluby. Niestety takie łowy pochłaniają dużo kredytów, by móc pozwolić sobie na taką rozrywkę trzeba mieć ich solidny zapas.

Stosując mój skrypt lub makra możesz złapać praktycznie każdą osobę odwiedzającą klub.

Polowanie 1vs1 z czujką#

Metoda sprawdza się w przypadku amatorów napotkanych w klubach. Doświadczonego gracza z pomocą kukły złapać ciężko.

Otwierasz dwa okna przeglądarki, w jednym logujesz konto w drugim kukłę. Przechodzisz do zakładek z klubami. Przed wejściem kukłą do klubu, kopiujesz nazwę lokalu i wklejasz w oknie konta, którym polujesz. Dzięki temu jeżeli spotkasz kogoś w zasięgu swoich możliwości, szybko wbijasz do klubu kontem z siłą i mielisz delikwenta. Polecam otworzyć dodatkowe okno konta polującego - zakładka szpital/operacja plastyczna - wybrać od razu twarz. W razie, gdy po twoim wejściu do klubu napotkasz na kogoś silniejszego, szybko przeskakujesz między oknami i robisz operację plastyczną. Wcale nie musisz wychodzisz z klubu, operacja plastyczna powiedzie się nawet jeśli zostaniesz kontem w lokalu.

Polowanie z czujką pozwala zaoszczędzić znaczną ilość biletów, z kolei trudniej złapać kogoś w klubie.

Stosując mój skrypt polowanie tym sposobem stanie się czystą przyjemnością.

Polowanie 1vs1 bez czujki#

Metoda może okazać się znacznie szybsza od poprzedniej, jednak tracisz przy niej dużo biletów.

Odpalasz dwa okna z tym samym kontem, którym zamierzasz polować. W jednym poruszasz się po klubach, w drugim ustawiasz operację plastyczną. Wbijasz do klubu, rozglądasz się za ofiarą, odświeżasz ze 2 razy, po czym przeglądasz listę swoich kontaktów. Czasami zdarza się, że nie zauważysz kogoś w klubie, a w kontaktach pojawi się relacja. Jeżeli widzisz interesującą postać mielisz ją bez zbędnych ceregieli. W chwili gdy napotkasz na zagrożenie bezzwłocznie przeskakujesz na drugie okno i robisz plastyka.

Sparowanie#

Zwane 1vs1 bądź napadem solo, może okazać się dobrym źródłem statów. Muszę przyznać, że jest to przyjemny sposób, oczywiście tylko wtedy, kiedy się wygrywa. Do sparków nie wystarczy posiadanie konta z wysoką siłą i wytrzymałością. Obecnie buduje się specjalne postacie, które mają odpowiednie statystyki, bez zbędnego pompowania w inteligencję i charyzmę. Dzięki temu posiadasz minimalnego respa przy maksymalnych statach mających znaczenie podczas walki. Świeżo zbudowaną postacią w swojej wadze powinieneś pokonać każdego.

Samo zbudowanie postaci to nie wszystko, przyda się także odpowiednio przygotowany profil. Jest to bardzo ważna sprawa, przynęta zarzucana na innych. Profil staramy się zbudować tak, by większość myślała, że jesteśmy respiarzami. Umieść kilka nieprawdziwych informacji na temat rabowanego FK oraz transakcji u dilera. Zamieszczenie kilku przegranych walk w oczach innych zrobi z Ciebie cieniasa.

Na koniec nie pozostało nic innego jak szukanie potencjalnych przeciwników. Swoje anonse zamieszczaj na księgach bądź skwerach. W równej wadze nie powinieneś mieć większych problemów z wygraniem. Możesz również sparować z osobami znacznie silniejszymi pod względem respa, jeśli stwierdzisz, że faktycznie warto. Dobrym miejscem walk jest Arena, na której nikt nie może postawić GA ani sabotażu. Ostatnio zaobserwowałem ciekawy sposób jak pokonać przeciwnika, który posiada podobną wagę, a nie jesteśmy pewni co do jego stat. Wyzywamy takiego delikwenta na sparka, poprzez kontakt. W chwili kiedy potwierdzi relacje, obijamy się szybko słabszym kontem i atakujemy rywala. Skuteczna metoda, większość osób nabiera się na trik.

Wkręcanie kukieł#

To jest dopiero zabawa. Wyssanie dobrego gangu przynieść może naprawdę duże profity. Bywały czasy, kiedy za wyssanie wpadało po 100k statów i więcej.

Najlepiej zbudować kilka wyrespionych kont z ciekawymi profilami. Czasami zmyłka na seksowną laseczkę przynosi dobre rezultaty. Trujesz dupę innym graczom i liderom w celu uzyskania zaproszenia do gangu. Mogą to być zarówno krajanie jak i zagraniczni gracze. Najlepiej, założyć kilka nowych numerów gg i zmieniać tożsamość w razie potrzeby. Jeśli uzyskasz zaproszenie wysysaj gang późno w nocy lub gdy lider i prawa ręka są offline. Zazwyczaj pozostali gracze zamiast rozbić gang od środka, uciekają z niego. Dobieraj odpowiednio siłkę, stopniowo zmniejszając ją co kilka napadów. Dzięki temu odessasz znacznie więcej, bez wcześniejszego zabicia.

Dobrym pomysłem jest zmiana nicka podczas ataku, dzięki czemu, ten sam gang wysysać możesz kilkakrotnie z pomocą tej samej kukły.

Podpucha na gang#

Kolejna ciekawa strategia. Montujesz za dnia gang, najlepiej wspólnie ze swoimi znajomymi. Jeżeli macie silną ekipę zapraszacie inne osoby, których przyszłość jest wam obojętna. Wieczorkiem wysysasz niczego nie świadomych amatorów. Oczywiście wcześniej pozbywasz się z gangu kont swoich przyjaciół.

Skwer#

Na skwerku ogłoszenia lecą 24 godziny na dobę. Czasami naprawdę i tutaj wygrzebać można perełki jeśli chodzi o gang, po czym z pełną premedytacją wyssać. Każdy gang powstający na skwerku prędzej czy później zostaje zessany. Nie ma co zwlekać, trzeba się spieszyć. Od biedy, z nudów lub z innych powódek zapuść pare kuklaków na skwer. A nóż i Tobie uda się coś ciekawego upolować.

Zmyłka podszywaczka#

Taktyka dobra w przypadku naprawdę amatorskich gangów. Polega na podszywaniu się pod członków gangu bądź lidera. Kopiujesz profili ofiary, tak by jak najmniej różnił się od oryginału. Następnie podrabiasz nicka, oczywiście takiego samego posiadać nie możesz. Wystarczy dodać (zmienić) jedna literkę, najlepiej taką, która wprowadzić może w błąd. Przykładem może być 0 (zero) i O, l i I itd.

Jeżeli posiadasz gotową postaci, dodajesz nią lidera gangu w celu uzyskania zaproszenia, bądź wciskasz inny kit. Jeśli podszyłeś się pod lidera dodajesz członków gangu pod pretekstem dania zaproszenia. Wkręty wymyślasz w zależności od sytuacji w której się znajdujesz. Amatorzy oraz zakręcone osoby często nabierają się na tego rodzaju triki.

Doświadczeni liderzy gangów rozpoznają swoich graczy nie po nickach a po numerach ID.

Brudne zagrania#

Istnieje cała masa nieczystych zachowań. Ich cel jest jak zwykle ten sam, pozyskanie jak największej ilości stat po trupach, nie zważając na żadne reguły. Osobiście nigdy nie korzystałem z tego typu zagrywek. Oto kilka najpopularniejszych:

Jest to zaledwie kilka możliwości, tych najpopularniejszych wśród graczy. Uszczuplanie statystyka rywala to jedyna przyjemność, z którą miałem do czynienia w grze. Jest to znakomita odskocznia od monotonnego klepania rabunków i przelewania statystyk.

Pasek społecznościowy

SPIS TREŚCI AKTUALNEJ STRONY

Porady (H1) Polowanie (H2) Polowanie przez GA (H3) Polowanie 1vs1 z czujką (H3) Polowanie 1vs1 bez czujki (H3) Sparowanie (H3) Wkręcanie kukieł (H3) Podpucha na gang (H3) Skwer (H3) Zmyłka podszywaczka (H3) Brudne zagrania (H3)