Oferta Update#

Po długim oczekiwaniu udało się przywrócić skrypty do działania (w dużej części). Opóźnienie wynikało z dużej ilość wprowadzonych zabezpieczeń, potem doszły jeszcze zmiany samej rozgrywki (zakaz multikont). Naniesienie zmian zabrało po prostu sporo czasu.

Obejście zabezpieczeń dodatkowo wymagało pozyskania odpowiedniej osoby. Niestety, jednorazowe koszty łamania były zbyt duże (nieopłacalne ze względu na częstość zmian), dlatego doszedłem do porozumienia z koderem. Od tej pory pieniądze za skrypty dzielone są na dwie osoby. Dzięki temu aktualizacje będą bardzo szybkie, sam nie będę musiał zajmować się wszystkim.

Za każdy nowy skrypt muszę odpalić połowę pieniędzy drugiej osobie, przez co sytuacja trochę się komplikuje dla osób, które wcześniej dokonały zakupu. Żeby nie obciążać zbytnio starszych klientów ustaliłem następujące warunki aktualizacji:

Aktualne ceny znajdują się w dziale Oferta. Zmiany w grze i skryptach prezentowane są w odpowiednim miejscu. Przykładowo, osoby chcące otrzymać aktualizację pierwszej paczki muszą przelać 70 zł (50 zł dla kodera + 20 zł dla mnie). Innej możliwości niestety nie ma, mam nadzieję, że w przyszłości już nie będzie takich perturbacji. Oczywiście kolejne łatki będą wysyłane bez dodatkowych opłat. Lepsze takie rozwiązanie niż całkowite porzucenie skryptów.

Naprawione skrypty działają zgodnie z opisem (identycznie jak przed zmianami). Jedynie polowania (GA i 1vs1) wymagały większej przebudowy ze względu na trudność stosowania kukieł.

Pasek społecznościowy

SPIS TREŚCI AKTUALNEJ STRONY

Oferta Update (H1)